Sok éve felrobbant a net az első EP-jével debütáló francia énekesnő, Siska új klipjétől. (Unconditional Rebel) Pontosabban annak felvételi módjától.
A három és fél perces klipet ugyanis öt másodperc alatt forgatták le!
Az unikális képrögzítési megoldás legalább annyira kiemelte Siskát a marketing zajból, mint Csermer Boggie-t a Parfüm fake-Photoshop klipje. Guillaume Panariello és teamje egy 140.000 dolláros Phantom Flex4K kamerával dolgozott, amellyel 1000 képet lőttek másodpercenként (1000 fps) a 80 méteres úton, egy 50-nel haladó autóból. Nyilván az igazi trouvaille a forgatás megtervezése és beállítása, illetve az utómunka volt. (VFX Supervisor: Benoit Maffone) Itt találjátok a feladat rövid összefoglalóját. A klipben szereplő 80 színészt egy 3D animációs software segítségével helyezték el a megfelelő helyre.
Először látva az anyagot persze rögtön Magyar Ádám népszerű „metrós” slo-mo munkái jutottak eszembe, amelyben a Peking, Szöul, Tokió, New York és Berlin metrószerelvényeire rögzített (eredetileg célfotók rögzítésére használt) réskamerájával örökítette meg a mit sem sejtő várakozókat. A Debrecenben született, de ma már Berlinben élő fotóművész ipari kamerával rögzített (quasi „szkennelt”) metróképeiről pedig a következő péntekek egyikén számolok majd be.
Mert megérdemli.
Független portfólió építő felület alkotóművészek és a vizuális művészetek iránt érdeklődők részére.
|
Írni, olvasni, fotózni és motorozni szeretek, számolni tudok.
|
Kedvelem a jó kérdéseket. Néha fontosabbak, mint a válaszok.
|
A magazin 2010-ben indult, fiatalokhoz szóló, független kulturális portál.
|
A stílusos élet fontosságának hirdetése.
|
Olvasni jó, a könyvet továbbadni kúl.
|
Mindegy honnan jössz, a lényeg, hogy tudd hová tartasz, és míg odaérsz, légy jobb minden nap.
|
Színész
|
Hegymászó
|
Head of Innovation
|
biztosítóalapító
|
A kisnyugdíjas ahol tud, segít.
|
Kaotikus életet élő, szentimentális motorkerékpár-őrült.
|
Ha pokolra jutsz, legmélyére térj: az már a menny. Mert minden körbe ér.
|
Tizennégyszer láttam a Keresztapa-trilógiát.
|
Zenét hallgatok/készítek.
|
Stylist
|
Lakberendező
|
Vitorlázó
|
Stylist
|
Szinteld magad a világra, légy magasabb, mint az árja.
|
Az vagy, amit nézel.
|
Hegedűs Ágota
|
Grafikus, belsőépítész.
|
Creative Image Artist
|
Büntetőbíró, majd mindenféle szöveg író.
|
A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. A süti hozzájárulásokat az alábbi menüpontokban kezelheti.