A legendás, többszörös platina eladásokkal rendelkező Depeche Mode február 3-án mutatta be rég várt új kislemezét, Where’s The Revolution címmel. A dallal négy év hallgatást tör meg a zenekar, és egyben ez az első előfutára a Spirit albumnak, amely március 17-én jelenik meg a Columbia Records gondozásában.
A Spirit munkálatai során Dave Gahanék először dolgoztak együtt a Simian Mobile Disco révén ismert James Ford producerrel, aki már olyan csapatok lemezeinél közreműködött, mint az Arctic Monkeys, a Foals és a Florence & The Machine.
Az új anyagra 12 dal került fel, a mai naptól kezdve ELŐRENDELHETŐ, de lesz 2 CD-s deluxe változat is, egy 28 oldalas, exkluzív grafikákat és fotókat tartalmazó füzetecskével, valamint 5 remixszel, amelyeket a DM, Matrixxman és Kurt Uenala készítettek, és összefoglaló névként a Jungle Spirit Mixes nevet kapták. Természetesen a lemezhez kapcsolódó összes kép és artwork ezúttal is Anton Corbijn keze munkáját dicséri.
Dave Gahan énekes a következőket mondta az új lemezről:
„Elmondhatatlanul büszkék vagyunk a Spiritre, és már alig várjuk, hogy megoszthassuk mindenkivel. Őszintén hiszem, hogy James Forddal és a teljes produkciós stábbal egy olyan albumot készítettünk, amely hangzásában és üzenetében is nagyon erőteljes.”
A Depeche Mode utoljára 2013-ban jelentkezett új anyaggal: a Delta Machine korong tucatnyi ország slágerlistáján nyitott az első helyen. A Spirit megjelenését természetesen nagy várakozás előzi meg, a Q Magazine, amelynek már volt szerencséje előzetesen hallani az új anyagot, egyenesen úgy írt róla, hogy „hosszú évek óta ez a legenergikusabb Depeche Mode album”.
A lemez kiadását természetesen egy grandiózus világkörüli turnéval is megkoronázza az együttes, melynek keretén belül május 22-én a budapesti Groupama Arénában lépnek fel.
Független portfólió építő felület alkotóművészek és a vizuális művészetek iránt érdeklődők részére. |
Írni, olvasni, fotózni és motorozni szeretek, számolni tudok. |
Kedvelem a jó kérdéseket. Néha fontosabbak, mint a válaszok. |
Szinteld magad a világra, légy magasabb, mint az árja. |
A magazin 2010-ben indult, fiatalokhoz szóló, független kulturális portál. |
A stílusos élet fontosságának hirdetése. |
Mindegy honnan jössz, a lényeg, hogy tudd hová tartasz, és míg odaérsz, légy jobb minden nap. |
Színész |
Hegymászó |
Head of Innovation |
biztosítóalapító |
A kisnyugdíjas ahol tud, segít. |
Kaotikus életet élő, szentimentális motorkerékpár-őrült. |
Ha pokolra jutsz, legmélyére térj: az már a menny. Mert minden körbe ér. |
Tizennégyszer láttam a Keresztapa-trilógiát. |
Stylist |
Lakberendező |
Vitorlázó |
Stylist |
Az vagy, amit nézel. |
Olvasni jó, a könyvet továbbadni kúl. |
Hegedűs Ágota |
Grafikus, belsőépítész. |
Creative Image Artist |
Büntetőbíró, majd mindenféle szöveg író. |
A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. A süti hozzájárulásokat az alábbi menüpontokban kezelheti.